Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.autodoprava-barta.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.autodoprava-barta.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571
Autodoprava Bárta

Kvalitní řidiče kamionů skupiny C+E pro mezinárodní kamionovou dopravu.

NABÍZÍME:
Stálou práci v průběhu celého roku u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, kde si vážíme kvalitních řidičů.
Profesionální a osobní přístup ke každému z Vás.
– dobré pracovní podmínky
– pracovní doba: po – pá
– profesní vzdělávání
– pevný výplatní termín

POŽADUJEME:
– řidičský průkaz sk. C, E
– kartu řidiče pro digitální tachograf
– 2 roky praxe v mezinárodní dopravě (kamionová souprava)
– čistý trestní rejstřík
– fyzickou zdatnost
– spolehlivost
– znalost německého jazyka výhodou
– slušné vystupování

Mzda: 36 000 kč

Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

NÁPLŇ PRÁCE:
– zpracování nabídek dopravců a zákazníků
– navrhování optimálního druhu přepravy a dopravního prostředku
– komunikace se zákazníky i dopravci
– zpracování příslušné administrativy
– řešení vzniklých problémů

POŽADUJEME:
– praxe na pozici dispečera podmínkou
– min. SOU/SŠ vzdělání
– znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
– odpovědnost za kvalitu svěřených přeprav
– organizační schopnosti
– odolnost vůči stresu
– časová flexibilita
– vysoké pracovní nasazení
– týmový hráč

NABÍZÍME:
– zajímavou pracovní příležitost
– neomezenou možnost výše výdělků na základě vlastních výsledků
– zaměstnanecké benefity
– možnost práce z domu

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Pozice, o kterou máte zájem

Zde nahrajte svůj životopis

Váš motivační dopis

Potvrzením tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů, jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101 / 2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.